Kedves Sportolóink!

A 2018/2019/1 félévében a Sport és Tanulás Programba felvett hallgatók számára kiírt Sportösztöndíj pályázat eredménye az alábbi táblázatban olvasható.

 Gratulálunk a nyerteseknek!

Kategória

Név

Kar

Szak

Sportág

 

1

Rasovszky Kristóf

MIK

Villamosmérnök

úszás

válogatott

1

Horváth Henrik

MK

Vegyészmérnök

erőemelés

válogatott

1

Farkas Csaba

Georgikon

VAM

vívás

válogatott

1

Farkas Martin

MK

Mechatronikai mérnök

öttusa

válogatott

1

Hári Boglárka

GTK

Turizmus vendéglátás

teke

válogatott

1

Smura Gabriella

GTK

Turizmus vendéglátás

evezés

válogatott

1

Máté Fanni

GTK

Műszaki menedzser

atlétika / kézil.

 

1

Kéri Bettina

GTK

Kereskedelem és marketing

atlétika

 

2

Németh Adrián

MK

Környezetmérnök

vitorlázás/evezés

válogatott

2

Bányai Petra

MIK

Mérnökinformatikus

atlétika

válogatott

2

Völgyi Marcell

GTK

Műszaki menedzser

kosárlabda

válogatott

2

Kovács Adrienn

GTK

Turizmus - vendéglátás

ITF taekwon-do

 

2

Dörnyei Borisz

GTK

Turizmus vendéglátás

kézilabda

 

2

Miklós Roxána

GTK

Pénzügy számvitel

röplabda

 

2

Horváth Gergely

MK

Vegyészmérnök

evezés

 

2

Kristóf Mátyás

GTK

Villamosmérnök

kézilabda

 

2

Takács Fanni

MK

Mechatronikai mérnök

evezés

 

2

Zoboki Péter

MK

Mechatronikai mérnök

olimpiai cross country

 

3

Varga István Gergely

MFTK

Politológia

shotokan karate

 

3

Honti Gergely

MK

Vegyészmérnök

evezés

 

3

Rétyi Virág

GTK

Gazdálkodás és menedzsment

asztalitenisz

 

3

Balogh Eszter

GTK

Kereskedelem és marketing

lábtoll-labda

válogatott

3

Dávid Márk

GTK

Gazdálkodás és menedzsment

kézilabda

 

3

Smura Nándor

MIK

Programtervező informatikus

evezés

 

3

Huber Dániel

MIK

Villamosmérnök

kézilabda

 

3

Stadtschmitzer Helmut András

MFTK

Anglisztika

atlétika

válogatott

3

Horváth Ádám

MK

Biomérnök

evezés

 

3

Balázs Bodó

GTK

Turizmus - vendéglátás

kosárlabda

 

3

Bugyáki Dávid

MIK

Mérnökinformatikus

kézilabda

 

3

Tóth Márton

MIK

Villamosmérnök

kézilabda

 

3

Gulyás Gergő

MFTK

Anglisztika

labdarúgás

 

3

Vértesaljai László

Georgikon

GVA

evezés/kézilabda

 

3

Besenyei Szebasztián

MIK

Gazdasági informatikus

teke

 

 

 

 

 

 

 

           
 

1. kategória

20.000Ft/hó      
 

2. kategória

15.000Ft/hó      
 

3. kategória

10.000Ft/hó